Freaking Math 1.0.0.0 (winphone)

Freaking Math

Freaking Math
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Freaking Math, Windows Phone sahiplerinin keyifli bir şekilde oynayabileceği aynı zamanda birazda sinirlenebilecekleri bir matematiksel bulmaca oyunudur.

Freaking Math, uygulama sayısı hızla artmaya devam eden Windows Phone uygulama mağazasına yeni eklenen eğlenceli ve ücretsiz oyunlardan bir tanesidir. Oyunun boyutu oldukça ufak olduğu için cihazlarınızı yormaz ve bataryanızı fazla tüketmez.

Oyundaki amacınız ekrana gelen matematiksel eşitlerin doğru mu yanlış mı olduğunu tespit etmeniz. Bu şekilde söylediğimde kulağa çok kolay geliyor ama malesef oyun hiç de kolay değil. Çünkü eşitliklerin doğru olup olmadığını söylemek için sadece bir saniyeniz var. Gördüğünüz anda doğru olup olmadıklarını ekranın alt kısmında çıkan kutucuklara dokunarak işaretlemelisiniz. Bu şekilde ulaşabildiğiniz kadar doğru sayısına ulaşarak en yüksek puanlara ulaşabiliyorsunuz.

Bir çok oyuncunun cevap verme süresinden şikayetçi olduğunu gördüm fakat oyunun asıl amacı da bu zaten. Çünkü sorulan eşitlikler aşırı derece de kolay ve düşünmenize gerek yok. Sadece bakarak anında anlayabileceğiniz kolay eşitlikler sunuluyor. Örneğin 2+1=3'ün doğru olup olmadığını soracaklar. Ekranda gördüğünüz anda doğru kutucuğuna tıklamalısınız yoksa oyun biter. 1 saniyelik süre içerisinde hızlı bir şekilde yanıt verebilmek için cihazlarınız da belli bir donanım kapasitesine sahip olması gerekir. Çok eski model bir telefonunuz varsa oyunu oynamamanızı tavsiye ederim. Aksi halde 1 saniyelik süre içerisinde cevap verirken çok zorlanabilirsiniz.

Windows Phone sahiplerinin eğlenmek amacı ile oynarken hem reflekslerini hem de hızlı düşünme yeteneklerini geliştirebileceği keyifli oyunlardan bir tanesi olan Freaking Math'i ücretsiz olarak indirerek mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Not: Sinirli bir yapıya sahipseniz oyunu hiç yüklemeyin :)