Frim 2.1.3.0 (winphone)

Frim

Frim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frim, yeni arkadaşlıklar kurmanın en basit yoludur.

Frim, çevrenizde arkadaşlık kurmak isteyen kişileri gösteren ve onlarla sohbet etmenize izin veren bir sosyal ağ uygulamasıdır. Hemen ücretsiz Frim hesabınızı oluşturarak Frim üyeleri arasına katılabilir, çevrimiçi bekleyen insanlarla etkileşime geçebilirsiniz.

Çapraz platform ve çoklu dil desteği sunan yepyeni arkadaşlık uygulaması Frim, istediğiniz kriterleri taşıyan ve yakınınızda bulunan kişilerle mesajlaşmanıza imkan tanır. Yaş, cinsiyet, ülke, şehir ve hobileri belirterek ruh ikinizi kolaylıkla bulabilirsiniz. Mesajlarınızı özel yüz ifadeleri, eğlenceli stickerlar ve emojilerle süsleyebilir, fotoğraf paylaşımında bulunabilirsiniz.

Hiçbir kısıtlamanın bulunmadığı tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamanın haykırış özelliğini kullanarak bulunduğunuz ülke dışından biriyle de tanışabilirsiniz. Hobilerinizi belirterek, fotoğrafınızı yükleyerek kısacası profilinizi doldurarak daha çok insanla tanışma şansı yakalayabilirsiniz.

Frim, buluşma toplayarak puan kazanma ve haftalık yarışmalara katılma gibi diğer arkadaşlık uygulamalarında olmayan özellikler de içermektedir.

YORUMLAR