Frozen Match 1.1.0.4 (winphone)

Frozen Match

Frozen Match
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frozen Match, çocukların görsel hafızalarını geliştirmeleri için hazırlanmış Disney filmi temalı Windows Phone oyunu.

Frozen Match, Disney’in popüler animasyon filmi Frozen Fall temasını taşıyan eş bulma oyunu olarak öne çıkıyor. Disney oyunu oynamayı seven bir kardeşiniz veya çocuğunuz varsa reklam içermeyen bu oyunu Windows Phone cihazınıza indirip gönül rahatlığıyla beğenisine sunabilirsiniz.

Küçük yaşta çocukların oynayacağı düşünülerek hazırlanmış ve ne menülerine ne de oyun esnasında reklam sunmayan eş bulma oyunu Frozen Match sadece Windows platformunda karşımıza çıkıyor. Her yaşta çocuğun rahatlıkla oynayabileceği oyun adından da anlaşılacağı üzere aynı karakterleri bulmaya yönelik. Disney’in son animasyon filminde yer alan karakterleri açarak ilerlenen oyunda kutucuk sayısı zorluk seviyesine göre değişiyor.

Çocukların görsel hafızalarını geliştirmelerine yönelik harika bir oyun olan Frozen Match’de karakterler ve videoları da yer alıyor. Her karakterin özelliğini okuyabiliyor ve dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca filmden alınmış video klipleri tam ekran ve alt yazılı izleyebiliyorsunuz. Bunların dışında animasyon filmini izleyenler için ufak bir soru bölümü de konulmuş. Tabii ki hem videolar hem de soru kısmı İngilizce.

Frozen Match Özellikleri:

  • 3 zorluk düzeyi içeren eşleştirme oyunu
  • Frozen filmi karakterleri hakkında bilgi alma
  • Frozen filminden kısa video klipler
  • Frozen filminden sorular
  • Süreye dayanan puan sistemi

Disney'in sevimli karakterlerini içeren harika bir görsel hafıza geliştirme oyunu diyebileceğim Frozen Fall'u mobilde oyun oynamaya meraklı çocuğu, küçük kardeşi olan herkesin indirmesini tavsiye ederim.