Fun Run 2 1.0.0.4 (winphone)

Fun Run 2

Fun Run 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fun Run 2 aksiyon dolu bir yarış oyunudur

Fun Run 2 içerisinde bolca aksiyon bulabileceğiniz ve bolca rekabet yaşayabileceğiniz online altyapıya sahip bir mobil yarış oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Fun Run 2'de birbirleriyle yarışan orman canlılarından birini yönetiyoruz. Oyunda bize farklı canlılardan birini seçme ve onunla yarışma imkanı veriliyor. Yarışacağımız canlıyı seçtikten sonra oyuna başlıyoruz ve diğer oyuncuların karşısına çıkarak bitiş çizgisinden ilk geçen yarışçı olmaya çalışıyoruz.

Fun Run 2'de oldukça kirli olan ve herhangi bir kuralın olmadığı yarışlara katılmaktayız. Oyunda bir yandan koşuyoruz, diğer yandan da diğer yarışmacılarla savaşıyoruz. Ayrıca bir platform oyununda olduğu gibi önümüze çıkan engellerin üzerinden zıplamaya çalışıyoruz. Fun Run 2 bize rakiplerimize çeşitli tuzaklar kurabilme imkanı veriyor. Ayı kapanları, yuvarlak testereler ve daha birçok farklı ölümcül silah kullanabileceğimiz tuzaklar arasında. Rakiplerimiz de aynı silahları kullanabiliyor ve bizi yavaşlatabiliyorlar. Yarışlar esnasında karşımıza çıkan kutuları toplayarak çeşitli avantajlar kazanabiliyoruz.

Fun Run 2, 2 boyutlu grafikleri eğlenceli bir oynanışla birleştiriyor. Oyunu 4 arkadaş birlikte oynayabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR