Galatasaray (winphone)

Galatasaray

Galatasaray
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    120

  • Üretici

    Apslify

Galatasaray Windows Phone uygulaması ile nerede olursanız olun takımınızı takip edin.

Galatasaray, Windows Phone telefonunuzdan takımınızın haberlerini okuyabileceğiniz, video ve fotoğraflarına bakabileceğiniz, kilit ekranı resimlerine ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz bir spor uygulaması.

Her Galatasaray taraftarının Windows Phone telefonuna kesinlikle indirmesi gerektiğini düşündüğüm Galatasaray uygulamasının ana sayfasında öne çıkan haberler gösteriliyor. Önemli haberleri doğrudan okuyabildiğiniz gibi bildirim şeklinde gelmesini de sağlayabiliyorsunuz. Haberler haricinde aslanların fotoğraf ve videolarına da bakabiliyorsunuz ki unutulmayan anlardan dilediğinizi telefonunuzun kilit ekranına taşımanız mümkün. Kilit ekranı resimlerinin özenle seçildiği ve düşük çözünürlükte olmadığını belirteyim.

Uygulama üzerinden takımınızın ligdeki durumunu da takip edebiliyorsunuz. Burada gözümüz oynanacak maçları ve maç sonuçları da aradı ancak uygulamada rastlamadık. Bu da eklenirse hali hazırda milyonlarca indirmeye ulaşan uygulamanın popüler spor kanallarının uygulamalarından bir farkı olmayacak ve kullanıcıların vazgeçemeyecekleri kalitede olacaktır.

YORUMLAR