Garden Plumbers 1.0.0.0 (winphone)

Garden Plumbers

Garden Plumbers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Garden Plumbers, çiçekleriyle sorunlar yaşayan bahçıvana yardım etmeniz gereken bir Windows Phone bulmaca oyunu.

Garden Plumbers, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz ufak boyutlu ve eğlenceli bir bulmaca oyunu. Renkli görsellerle süslenen oyunda şehir havasından kurtulup, çeşit çeşit çiçeklerin bulunduğu yemyeşil bahçeye giriş yapıyoruz. Görevimiz bahçesinin bir bölümündeki kuruyup giden çiçekleri yüzünden mutsuz olan bahçıvana yardımcı olmak.

Hiç göz yormayan oldukça basit görsellere sahip bulmaca oyununda kendimizi ne olduğunu anlamadan oldukça geniş bir bahçesinin içerisinde buluyoruz. Bize verilen görev içerisinde kaybolduğumuz bu bahçede susuzluktan kuruyup gitmiş çiçeklere tekrar can vermek. Bunun için de öncelikle suyun geldiği noktayı bulmamız ve sonrasında yolu açmamız gerekiyor.

Kuruyup giden çiçeklere suyu ulaştırmanın yolu ise toprağı olması gereken şekle sokmaktan geçiyor. Çiçeklerimizle su arasında köprü vazifesi gören toprak karıştırılmış kutucuklar şeklinde karşımıza çıkarılıyor. Kutucukların yönünü ayarladıktan sonra su kanalından tüm çiçeklerimiz su ulaşmış oluyor ve rahata kavuşuyoruz.

Oyuna renk katmak amacıyla süre sınırlaması konulmuş. Bazen geri bazen ileri doğru işleyen süreye dikkat ederek bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bulmacalar çözülemeyecek, yardım alınacak kadar zor yapıda hazırlanmamış ancak bahçe alanı geniş olduğundan zaman alıyor.

YORUMLAR