Gardens Inc. 3 (winphone)

Gardens Inc. 3

Gardens Inc. 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gardens Inc. 3, Windows Phone telefonunuzda hiç para harcamadan oynayabileceğiniz uzun soluklu bir zaman yönetimi oyunu.

Gardens Inc. 3, Avrupa’nın en iyi bahçecilik şirketini kurmaya çalıştığımız gerek görsel gerekse de oynanış açısından kaliteli bir zaman yönetimi oyunu ve Windows Phone platformunda eşi benzeri olmadığını da söyliyim.

Telefonumuza ücretsiz indirip üyelikle uğraşmadan doğrudan oyuna geçiyoruz. Amacımız Jill ve Mike adında yeni evlenmiş iki çiftin çalınan düğün yüzüklerini (aileden yadigar oldukları için son derece önemliler) bulmak, bir yandan da Avrupa’nın en iyi bahçecilik işletmesi olmak.

Harita üzerinden ilerlediğimiz oyunda kayıp yüzüğü bulmak için gitmediğimiz yer kalmıyor. Avrupa’nın gözde şehirlerini dolaşıyoruz. Maceramız boyunca 60’dan fazla görev veriliyor. Bu görevler tahmin edeceğiniz üzere hemen tamamlanamayan oldukça zorlu görevlerden oluşuyor.

İlk bakışta klasik şehir kurma oyunlarına benzeyen ancak hikaye üzerine kurulduğundan mıdır bilinmez oynarken çok daha keyif veren bir yapım olmuş. Kendinizi şehrin gürültüsünden, kötü görünümünden uzak tamamen yeşilliklerin içerisinde bulacağınız oyunu oyunlara ayıracak yeterince zamanınız varsa oynamanızı tavsiye ederim.