Geometry Dash 1.9.3.0 (winphone)

Geometry Dash

Geometry Dash
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geometry Dash, Windows Phone platformunda keyifle oynayacağınız aksiyon dozu yüksek bir beceri oyunu.

Geometry Dash, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en hareketli beceri oyunlarından biri.

Ücretli olmasına karşın ilginç bir şekilde milyonlarca indirmeye ulaşarak oldukça popüler olan ender beceri oyunlarından Geometry Dash oyununda hız her şey diyebilirim. Refleks gücünüzü sonuna kadar kullanmanız gereken oyunda kimi zaman roketle uçuyor, kimi zaman çevik hareketlerle tehlikeli platformlar arasında geçiyor, kimi zaman da ışınlanacağınız platformlarla karşılaşıyorsunuz.

Ritme ayak uydurmadan asla ilerleyemeyeceğiniz bir oyun olduğunu düşündüğüm Geometry Dash’de çok ilginç özelleştirilebilir karakterlerle ilerliyorsunuz. Karakterinizi kontrol etmek için sadece ekrana dokunmanız yeterli oluyor. Karakteriniz otomatik olarak ilerlediğinden bunu yapmanız kafi olsa da yol boyunca karşınıza çıkan çok sayıda engel işinizi oldukça zorlaştırıyor.
Oyuna ısınmanızı sağlayan pratik mod seçeneği de sunan Geometry Dash, kendi bölümlerinizi yapmanıza da izin veriyor. Eğer oyunun kendi bölümlerini yeterince zor bulmadıysanız bölüm düzenleyiciye girerek kendiniz bölümler tasarlayabiliyor ve diğer oyuncularla paylaşabiliyorsunuz.

Ritim üzerine kurulu basit görseller, eşsiz müziklerle süslenen oyunun tüm Windows Phone cihazlarda aynı akıcılıkta oynanış sunması ise muazzam olmuş.

YORUMLAR