Glozzle 1.0.0.1 (winphone)

Glozzle

Glozzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Glozzle, parçalara ayrılmış 3 boyutlu objeleri eski haline getirmeye çalıştığınız yepyen bir Windows Phone oyunu.

Glozzle, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz, oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız harika bir 3 boyutlu bulmaca oyunu.
Magma Mobile imzasını taşıyan ve Türkçe olarak oynanabilen bulmaca oyununda amacınız parçalara ayrılmış 3 boyutlu objeleri doğru şekilde birleştirmek. Farklı renkte ve farklı boyutlarda tasarlanmış nesneleri birleştirmek ilk bölümlerde yardımcı sayesinde oldukça basit olsa da ilerleyen seviyelerde oldukça zorlaşıyor.

Parçalanmış nesneleri dikey, yatay, çapraz konuma kaydırarak ve döndürerek tek bir 3 boyutlu obje haline getirmeye çalıştığınız oyunda 1000’den fazla seviye bulunuyor ve daha 100. Seviyeye ulaşmadan işler içinden çıkılması zor hale gelmeye başlıyor. Tabii ki zorluk seviyesini kolay olarak ayarlayıp birkaç dakikada bu enfes oyunu sonlandırmanız mümkün ancak oyundan zevk almak istiyorsanız zora ayarlamanızı öneririm. Bu noktada oyunun hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap ettiğini söyleyebilirim.

Bazen tek bir parmak kaydırma hareketiyle geçebileceğiniz bazende düşünmeniz, kafa patlamanız gereken bulmacalarla süslenen harika bir Windows Phone oyunu olan Glozzle’da yüksek puan kazanmak için objeleri olabildiğince kısa sürede birleştirmeniz gerekiyor. Tek bir obje haline getirme işlemi ne kadar uzun sürerse o kadar az puan kazanmış oluyorsunuz. Ancak her halükarda sonraki seviyeye atlamış oluyorsunuz.

Glozzle, Windows Phone telefonumda şimdiye kadar oynadığım en sürükleyici bulmaca oyunu. İlk başlarda kolay gibi görünen ancak oynadıkça saran yapımlardan hoşlanıyorsanız kesinlikle es geçmeyin; indirin pişman olmayacaksınız.

YORUMLAR