Gods of Rome (winphone)

Gods of Rome

Gods of Rome
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gods of Rome mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

Gods of Rome eğer hem güzel görünen hem de bolca aksiyon içeren bir mobil dövüş oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir oyun.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dövüş oyunu olan Gods of Rome, eğer akıllı telefon veya tabletlerinizde Asphalt 8, Modern Combat 5, Dungeon Hunter 5 veya Order & Chaos 2 gibi oyunları oynadıysanız yakından tanıyacağınız başarılı oyun geliştiricisi Gameloft tarafından yayınlanan bir başka mobil oyun. Gameloft'un yeni oyununda bu sefer miyolojik bir maceraya atılıyoruz ve içerisinde tanrıların ve kahramanların yer aldığı dövüşlerde rakiplerimizi yenmeye çalışıyoruz. Yunan mitolojisi ve Roma mitolojisini birleştiren oyunda tanrıları ve insanları köleleştirmeye çalışan karanlık bir güce karşı savaşmaktayız. Oyunda bize Spartaküs ve Prometheus gibi kahramanların yanısıra Zeus, Athena, Hades, Atlas ve Medusa gibi kahramanları kontrol edebilme imkanı veriliyor.

Gods of Rome içerisinde RPG elementleri de yer alan bir dövüş oyunu. Oyunda karşılaşmaları kazandıkça kahramanlarımızı geliştirebilmemiz ve daha da güçlendirebilmemiz mümkün. Oyunu dilerseniz senaryo modunda oynayarak oyunun hikayesini takip edebilir, dilerseniz PvP modunda oynayarak diğer oyunculara karşı heyecanlı dövüşler yapabilirsiniz.

Gods of Rome mobil cihazlarda göreceğiniz en başarılı grafiklere sahip oyunlardan bir tanesi. Yüksek detaylı kahraman modellemeleri canlı ve dinamik mekan tasarımlarıyla ve göz alıcı görsel efektlerle birleşiyor.