GogoGate 1.0.0.1 (winphone)

GogoGate

GogoGate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GoGogate uygulaması ile garaj kapınızı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

Akıllı telefonlarımızla fotoğraf ve video çekmek, internette gezinmek, kitap okumak, müzik dinlemek, e-posta okumak dahil pek çok şey yapabiliyoruz. Peki garaj kapınızı da telefonunuzla açabileceğinizi söylesem. GoGogate adlı uygulama ile garaj kapınızı telefonunuzdan açıp kapatabiliyor, garaj kapınızın açık kalması durumunda telefonunuza bildirim alabiliyorsunuz.

Windows Phone 8.1 işletim sistemli akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz GoGogate uygulaması Windows Phone telefonunuzu kablosuz ev ağı aracılığıyla satın aldığınız GoGogate cihazınıza bağlıyor ve garaj kapınızı telefonunuzdan yönetme izni veriyor.

128 Bit şifreleme teknolojisi ile tamamen güvenli bir sisteme sahip olan uygulama ile garajınızın kapısını uzaktan kontrol edebilmeniz için GoGogate cihazınızın garajınıza monte edilmiş olması gerekiyor. GoGogate cihazınızın kurulumunu tamamladıktan sonra, Windows Phone cihazınız ile programlama aşamasına geçiyorsunuz. Bunun için mevcut ağ ismini, şifreyi ve algılayıcının önünde bulunan 4 haneli kodu içeren bilgileri girip uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz.

GoGogate cihazı için belirlenen yurt dışı satış fiyatı ise 179 dolar.

YORUMLAR