Grand Theft Seagull 1.0.0.1 (winphone)

Grand Theft Seagull

Grand Theft Seagull
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grand Theft Seagull hızlı ve heyecanlı bir sonsuz koşu oyunudur

Grand Theft Seagull eğer boş zamanalrınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için geliştirilmiş olan bir oyun olan Grand Theft Seagull'da ana kahramanımız bir martıı. Kahramanımız olan martı biraz alışılmışın dışında bir karakter. Martıları genel olarak vapurlarda yolculuk ederken simit attığımız sevimli hayvancıklar olarak tanırız; fakat Grand Theft Seagull'da durum böyle değil. Kahramanımız olan martı tam bir terörist. Kahramanımız yolda yürüyen insanlardan simitlerini araklıyor ve hatta daha da ileriye giderek hiç utanmadan çocukların şekerlerini ellerinden alıyor. Grand Theft Seagull'da biz bu martıyı yönetiyoruz ve sıradışı bir eğlenceye konuk oluyoruz.

Grand Theft Seagull klasik sonsuz koşu oyunlarına göre görünüşte küçük, oynanış açısından büyük bir farka sahip. Oyunda uçarak ilerleyen kahramanımız yükselip alçalabiliyor. Bu yeteneğimizi engelleri aşmak için kullanmanın yanısıra tüneller ve borular içerisindeki altınları toplamak için de kullanmaktayız. Oyunun kontrollerinin kolay olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer Windows Phone cihazınızda daha eğlenceli vakit geçirmek isterseniz renkli ve güzel grafiklere sahip olan Grand Theft Seagull'u deneyebilirsiniz.