Gun Strike 2 (winphone)

Gun Strike 2

Gun Strike 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gun Strike 2, zorlu görevler için eğitilmiş paralı askerlerin yerine geçtiğiniz bol aksiyonlu bir Windows Phone oyunu.

Gun Strike 2, tek başına düşmanlara karşı koyabilen yeri geldiğinde hayat kurtaran, yeri geldiğinde avcılık yapan, yeri geldiğinde de üssünü savunan paralı askerlerin yerine geçtiğimiz hareketli sahnelerle süslenmiş keyifli bir Windows Phone oyunu. Vurmalı – kırmalı aksiyon oyunlarına sıcak bakıyorsanız uzun süre ekran başına kilitleyecek bu yapımı es geçmemenizi öneririm.

Oyunda Rambo misali her türlü silahı kullanabilen, zorlu şartlarda yaşamaya dayanıklı paralı askerlerin yerine geçerek tarafımıza verilen birbirinden tehlikeli görevleri tamamlamaya çalıştığımız oyunda kimi zaman savunmak kimi zaman da saldırmak için kullanabildiğimiz 40’dan fazla silah var. Makineli tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, el bombaları, saldırı tüfekleri, tabancalar kısacası aklınıza gelebilecek her silah türü oyunda var.

Her biri farklı karakteristik özelliğe, dış görünüşe, özel yeteneklere ve dayanıklılığa sahip 24 paralı askerden birini olabildiğimiz oyunda gerçeğe yakın oynanış hakim. Örneğin; üs savunma görevine katıldığımızda kendimizi gerçekten mühim bir yeri savunuyormuş gibi hissediyoruz. Çatışmalar, silahlardan çıkan sesler, özel efektler kısacası oyun esnasında göze çarpan her detay son derece başarılı.

Oyun ekranını da atlamamak lazım. Sağ yanımızda birincil ve özel silahlarımız, onların kontrolünü sağlayabildiğimiz butonlar konumlandırılmış. Üst taraftan süremizi kontrol ediyoruz ki görevleri ne kadar kısa sürede tamamlarsak o kadar ödüllendirildiğimizi belirteyim.

YORUMLAR