Gunhouse 1.0.2.3 (winphone)

Gunhouse

Gunhouse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gunhouse, sanatsal grafik ve müzikleri ile dikkat çeken bir bulmaca / kule savunma oyunu.

Gunhouse, PlayStation Vita kullanıcılarına özel hazırlanmış, bulmaca ve kule savunma türünü başarılı bir şekilde harmanlayan bir yapım. Sanatsal grafikleri ve müzikleri ile dikkat çeken oyun 512 MB bellekli Windows Phone cihazlarda da akıcı bir şekilde oynanabilecek şekilde tasarlanmış.

Necrosoft tarafından geliştirilen, geçtiğimiz ay sadece PS Vita için çıkarılan bulmaca oyunu Gunhouse, Windows Phone platformunda ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Bir parça bulmaca, bir parça kule savunma oyunu diyebileceğim Gunhouse’da birbirinden ilginç silahlar üreterek bir grup yaratığı düşman saldırılarından korumaya çalışıyoruz. Silah üretimi ise oldukça ilginç. Bulmaca tahtası üzerinde blokları birleştirerek büyük bir blok haline getirdiğimizde silahımız kullanma hazır hale geliyor. Ne kadar büyük blok elde edersek o kadar etkili bir silah üretmiş oluyoruz. Tabii ki silah üretirken yani blokları birleştirirken seri olmamız gerekiyor. Zira yeni bir düşman saldırısını püskürtmemiz saniyeleri almıyor.

Oldukça kolay bir oynanış sunmasına rağmen oynadıkça oynamak isteyeceğiniz bu bulmaca / kule savunma oyunu sayesinde eski atari, bilgisayar oyunları oynadığınız döneme gideceksiniz. Hem grafikler hem de bağımsız müzikler sizi kesinlikle eskilere götürecek.

48 saatlik bir çalışmanın neticesinde ortaya çıkan Gunhouse, grafik ve oynanış yönünden mağazadaki hiçbir bulmaca / kule savunma oyununa benzemiyor. “Görselliği benim için önemli değil, eğlenmek istiyorum ben” diyorsanız bu oyun tam size göre.

YORUMLAR