Happy Train Town 1.0.0.0 (winphone)

Happy Train Town

Happy Train Town
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Train Town, rayları düzene sokarak trenleri bitiş noktasına ulaştırmanız gereken bir Windows Phone oyunu.

Happy Train Town, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz nadir tren yolu yapma oyunlarından biri. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve oldukça ufak boyutlu olan tren oyununda trenler için yol yaparak kazasız belasız hedef noktaya ulaşmalarını sağlıyoruz.

Happy Train Town oyununu ilk gördüğümde Rail Maze geldi aklıma. Rail Maze bildiğiniz üzere tüm platformlarda mevcut ve rayların düzenini değiştirerek trenlerin güvenli bir şekilde yol almasını sağladığımız bir oyun ve oldukça zor, kafa karıştıran bulmacalar içeriyor. Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan Happy Train Town da görsel olarak olmasa da oynanış olarak oldukça benziyor.

Orijinal olmamasına rağmen oldukça fazla oyuncusu bulunan Happy Train Town oyununda bölüm bölüm ilerliyoruz. 100’den fazla yani tatmin edecek kadar bölüm mevcut. Her bölümde yaptığımız şey aynı. Raylar üzerinde ufak dokunuşlarla oynuyor ve rayları trenlerin rahatlıkla geçebilecekleri hale sokuyoruz. Rayların düzeninden emin olduktan sonra oynat simgesine dokunduğumuzda tren önceden belirlenmiş rota üzerinde ilerlemeye başlıyor. Bitiş noktasına çarpmadan ulaşırsa diğer bölüme geçmiş oluyoruz. Bu noktada oyunun çok basit olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak oyunda yolunu çizmeniz gereken tek bir tren yok ve raylar çok karmaşık şekilde tasarlanmış. En ufak hatanızda iki tren birbiriyle rahatlıkla çarpışabiliyor.

Rail Maze gibi trenli bulmaca oyunlarına sıcak bakıyorsanız Happy Train Town eğlenceli gelecektir.

YORUMLAR