Harmony Isle 1.7.0.0 (winphone)

Harmony Isle

Harmony Isle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    576

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Harmony Isle, Windows Phone için şehir kurma oyunudur.

Harmony Isle, (Harmony Adası) Windows Phone tabanlı akıllı telefon ve tabletinizde uzun saatler yorulmadan oynayabileceğiniz bir şehir kurma oyunudur. Türkçe dil desteği sunan ve etkileyici 3 boyutlu grafiklere sahip oyunda müzelerden barlara, tiyatrolardan sinemalara, zen bahçelerinden güzel villalara birçok yapı seçeneği mevcut.

Harmony Adası’na seyahat ettiğiniz ve işçilerinizle inşa edeceğiniz rüya adanızı oluşturmaya çalıştığınız bu şehir kurma oyununda amacınız şehrinizi olabildiğince büyütmek ve insanların mutlu bir şekilde yaşamını sürdürecekleri ortamı sunmak. Eğlence mekanları, yeme-içme yerleri ve konaklama yerleri ile hayalinizi süsleyen şehri oluşturacaksınız. Villalar, köşkler, barlar, müzeler, tiyatrolar, bahçeler, heykelcikler ile şehriniz büyüdükçe büyüyecek.

3 boyutlu bir şehir kurma oyunu olan Harmony Adası’na ilk başladığınızda size bir yardımcı eşlik ediyor. Bu yardımcının direktifleri doğrultusunda oyuna kolayca ısınıyorsunuz. Birkaç görevi yerine getirdikten sonra şehrin yönetimi tamamen size geçmiş olsa da, dilediğiniz zaman yardımcıya başvurmanız, şehrinizi büyütmek adına öneriler almanız mümkün. Kolay oynanışa sahip oyunda görevleri tamamladıkça seviye atlıyorsunuz. Her gün oyuna girmeniz karşılığında çeşitli ödüllerin de sahibi oluyorsunuz.

Akıllı telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Türkçe şehir kurma oyunu arıyorsanız Harmony Isle iyi bir seçim olacaktır.

YORUMLAR