Havalimanı 3.0.0.7 (winphone)

Havalimanı

Havalimanı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Havalimanı uygulaması ile Türkiye'deki tüm havaalanlarının bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Havalimanı, Türkiye’de hizmet veren havayolu şirketleri hakkında tüm bilgilere ulaşabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Tüm havalimanlarının ne zaman hizmete başladığını, iletişim numaralarını, trafik tipini ve durumunu öğrenebilir, bulunduğunuz yerden havaalanına nasıl gideceğinizi harita üzerinden görebilirsiniz.

Modern ve sade kullanıcı arayüzüne sahip bu uygulama, herhangi bir havaalanında gerçekleşen uçuşlar hakkında da bilgi sunuyor. Uçuş araması yaptırabiliyor, uçağın kalkıp kalkmadığını öğrenebiliyor, dilerseniz tüm uçuşlara hızlı bir şekilde göz atabiliyorsunuz. Gidiş ve Geliş / İç ve Dış Hatlar olarak ayrıldığından uçuş bilgilerine hızlıca ulaşmanız mümkün. Uygulama internet bağlantısı gerektirdiğinden tüm bilgiler anlık olarak gösteriliyor.

Nokia’nın başarılı haritalar uygulaması Here Maps desteği de sunan Havalimanı, tüm havaalanlarının bilgilerine kolayca erişebileceğiniz ve uçuş bilgilerini takip edebileceğiniz harika bir uygulama. Eğer sık seyahat eden biriyseniz, bu uygulamayı Windows Phone’lu cihazınıza kesinlikle yüklemelisiniz.