Heroes of Order & Chaos 1.6.1.8 (winphone)

Heroes of Order & Chaos

Heroes of Order & Chaos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    72

  • Üretici

    Gameloft

Heroes of Order & Chaos, Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz kaliteli bir MOBA oyunu.

Heroes of Order & Chaos, Windows Phone tabanlı telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz en iyi MOBA oyunu diyebilirim. Takım halinde stratejiler geliştirip savaşabildiğiniz gibi diğer oyunculara karşı tek başınıza savaşarak hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz oyunda gerçek zamanlı aksiyonun tadını doyasıya alıyorsunuz.

Mobil platform için geliştirilen ilk MOBA (Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası) oyunu olma özelliğini taşıyan Heroes of Order & Chaos, sesli bir alıştırma bölümü ile başlıyor. Üç kahramandan birini seçmek zorundasınız. Order & Chaos Online’ın aksine karakterlerinizin görünümünü veya sınıfını özelleştiremiyorsunuz. Ancak karakterlerden bir takım oluşturmanız mümkün. Kahramanınızı seçtikten sonra oyuna direkt savaş alanında başlıyoruz. Canavarlar tarafından saldırıya uğrayan bir köye giriş yapıyor ve canavarları savuşturmaya çalışıyoruz. Sonrasında takım arkadaşlarımızla birlikte kontrolü ele almış oluyoruz. Kısacası ilk göreviniz oldukça zor.

Heroes of Order & Chaos, derin ve karmaşık bir oyun olmasına rağmen nasıl mücadele edeceğinizi çok kısa bir zamanda öğreniyorsunuz. Kahramanlarınızı bir yerden bir yere götürmek için ekranın herhangi bir yerine dokunmanız veya silik analog çubuğu kullanmanız yeterli oluyor. Savaşa girmek, hedef ve beceri seçmek için ise sağ tarafa yerleştirilmiş butonları kullanıyorsunuz. Ekranın sağ üst köşesindeki ufak harita ise kahramanlarınızı bir hedefe hızlıca yönlendirmenize izin veriyor.

Yer yer çok güçsüz yer yer çok dayanıklı düşman kahramanlar ile karşılaşacağınız oyun tahmin edeceğiniz üzere aktif internet bağlantısı gerektiriyor. Gameloft veya Facebook hesabınıza giriş yaparak oyununuzu kayıt edebiliyor ve kayıtlı oyununuza diğer cihazlarınızdan ulaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR