Hexa Blast (winphone)

Hexa Blast

Hexa Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hexa Blast, Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir eşleştirme oyunudur.

Hexa Blast, canavarları yok edip kulenin en tepesine tırmanmaya çalıştığımız eğlenceli bir eşleştirme oyunu. Windows Phone cihazlarınızda iyi bir oyun deneyimi yaşayacağınız oyunda, başarılı hamleler yaparak zorlu bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Arkadaşlarınız da dahil olmak üzere mobil platformlarda keyifli bir alternatif arayanlara mutlaka öneririm.

Yukarıdaki açıklama tatmin etmediyse Hexa Blast oyununa şimdi biraz daha ayrıntılı bakalım. Bu tarz eşleştirme oyunlarını seven biriyseniz aradığınız özellikleri az çok tahmin edebiliyorum. Sürükleyici olması, yer yer iyi düşünmeyi gerektiren zorlu bölümlerin olması, grafiklerin iyi olması ve geliştirilebilirlik. Bu bağlamda bir değerlendirme yapmak gerekirse Hexa Blast beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Bizlere sunduğu temel özelliklerden gidelim:

  • Farklı zorluklarda 800'den fazla bölüm
  • Haftalık görevler ve bonuslar
  • Büyüleyici, çizgi filmleri andıran tasarım
  • Boss'lara karşı zorlu mücadeleler

Açıkçası oynanış olarak benim beklentilerimi karşılayan bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Bölümlerin fazlalığı da oyundan aldığınız keyfi iki katına çıkarıyor. Fakat ben bu temellerden ziyade grafiklerin çok hoşuma gittiğini belirtmek istiyorum. Bir macera yaşıyorsunuz, basit gibi görünen bir eşleştirme oyunu oynuyorsunuz ama grafiklerinde insanı çeken bir yanı var. Gerçekten başarılı.

Ücretsiz ve iyi bir eşleştirme oyunu arıyorsanız Hexa Blast'i kesinlikle öneririm.