Highway Racer (winphone)

Highway Racer

Highway Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Highway Racer, otobanda trafiğe aldırış etmeden durmadan yol almanız gereken aksiyon dolu yarış oyunu.

Highway Racer, Windows Phone’da eşi benzerine rastlamadığım bir yarış oyunu. Otobanda gazı kökleyen çılgın bir sürücünün yerine geçtiğimiz oyunda akan trafiği dikkate almadan birbirinden tehlikeli hareketler yaparak puan toplamaya çalışıyoruz.

İnsanı gaza getiren lüks spor arabalar arasından seçimimiz yaparak oyuna doğrudan başlıyoruz. Oyunda hiçbir mod seçeneğini yok; tek hedef otoyol. Otoyolda hız sınırlarını zorlayarak para kazanan şoförü canlandırdığımız oyun sonsuz türde hazırlanmış. Ne kadar yol alırsak o kadar puan dolayısıyla para kazanıyoruz. Kendi yollarında sakince giden araçlara makas atma, ters yönden gitme veya polisleri arkamızdan sürükleme gibi aksiyonlara girersek adrenalinimizle birlikte puanımız da katlıyor. Ne kadar tehlike o kadar para olarak ta özetleyebiliriz.

Şehiriçi ve şehirdışı farklı otobanlarda hiç durmadan yol alarak ilerlememiz gereken aksiyon yüklü oyunda zar zor kazandığımız parayı yine aracımız için harcıyoruz. Aracımızı modifiye etme ve performansını artırma şansına sahibiz. Dilersek yolumuza farklı arabalarla devam edebiliyoruz.

Oyunun kontrol sistemi tek kelimeyle basit. Farklı kontrol seçenekleri arasından seçim yapabiliyoruz. Cihazı eğerek, dokunarak oynama veya otomatik hızlanmayı seçerek sadece yönlendirme yaparak ilerleme şansına sahibiz.