Hill Climb Transport 3D 1.0.0.0 (winphone)

Hill Climb Transport 3D

Hill Climb Transport 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hill Climb Transport 3D, Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi görsellere, oynanışa sahip taşımacılık oyunu.

Hill Climb Transport 3D, Windows Phone platformunda hem görsel açıdan hem de oynanabilirlik açısından en kaliteli kamyonla yük taşıma oyunu. Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirebildiğimiz ve de oldukça ufak boyutlu olan taşımacılık oyununda zorlu hava koşullarında kamyonumuzla şehirden yola çıkıyor, tepelere varıyoruz.

Farklı kamera açılarıyla sürüş keyfi yaşatan oyunda tonlarca ağırlığa sahip varilleri, kutuları, odunları düşürmeden istenilen yere taşımaya çalışıyoruz. Ancak işimiz oldukça zor. Yolumuz çok uzun (neredeyse hiç bitmeyecekmiş gibi gelebilir.) ve hava şartları çok kötü bütün bunlara ek olarak süre zaman sınırı var. Yük kamyonumuzla yol alırken hem yükümüzü düşürmememiz, hem kaza yapmamamız, hem de verilen süre içerisinde teslimatı gerçekleştirmemiz isteniyor.

Görevleri bizden istenilen şekilde tamamlayarak ilerlememiz gereken oyunda hep aynı kamyonları sürmüyoruz. Seçebildiğimiz çok sayıda kamyon var ve en güzeli de bölümleri geçerek kazandığımız paralarla yani ücretsiz olarak açabiliyoruz. Ayrıca mevcut kullandığımız kamyonumuzu upgrade etme şansı sunuluyor ki görevleri daha rahat tamamlamak adına yeni kamyon almak yerine bu seçeneğini seçmenizi öneririm.

Windows Phone’da da eşi benzeri zor bulunacak bir oyun olduğunu düşündüğüm Hill Climb Transport 3D, kamyon oyunlarını oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken bir yapım. Hala ücretsiz iken indirin derim.

Hill Climb Transport 3D Özellikleri:

  • Kaliteli görseller (Yollar ve kamyonların görünümü gerçekten harika.)
  • Farklı kamera açılarıyla sürüş keyfi
  • Alışması zaman almayan kontroller
  • Ücretsiz oynanış

YORUMLAR