Hopit (winphone)
Hopit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    21

  • Üretici

    Lapious

Hopit, Windows Phone telefonunuzda reflekslerinizi test etmek için oynayabileceğiniz bir oyun.

Hopit, Windows Phone telefonunuzda reflekslerinizi geliştirmek amacıyla oynayabileceğiniz en ideal oyunlardan biri. Ücretsiz olarak sunulan ve görsel anlamda bir şey sunmadığından oldukça ufak boyutlu olan beceri oyununda yaptığınız tek şey iki şeritli yolda ilerlemek ancak bunu olabildiğince hızı şekilde ve tereddütte kalmadan yapmanız gerekiyor.

Oyunu ilk açtığınızda “çocuk oyunu” etiketini koyacağınız, oynamaya başladığınızda fikrinizi değiştirecek bir hız oyunu diyebilirim. Oyunda kendiliğinden ilerleyen bir topu iki şeritli yolda ilerletebildiğiniz kadar ilerletmeye çalışıyorsunuz. Topun duraksamaması için üzerinden geçeceğiniz engelin rengini almasını sağlamanız gerekiyor. Örneğin; topunuz yeşilse karşınızda mor renkli bir engel gördüyseniz engele gelmeden kendinizi mora büründürmeniz gerekiyor.

İlerlemek için topa dokunmak ve yönü ayarlamak dışında ekstra bir şey yapmanız da gerekmiyor. Ancak yolun yapısı ilerledikçe değişmeye başlıyor ve bulut gibi görüş alanınızı kısıtlayan engeller karşınıza çıkıyor. Bu noktada oyun zorluğunu gösteriyor.

YORUMLAR