Hot Rod Racers 1.0.1.0 (winphone)

Hot Rod Racers

Hot Rod Racers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hot Rod Racers, Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon ve heyecan dolu bir drag yarışıdır.

Hot Rod Racers, Windows Phone kullanıclarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri üç boyutlu grafiklere sahip son sürat bir drag yarışı oyunudur.

Drag yarışı oyunlarına farklı bir soluk getiren Hot Rod Racers, klasik drag yarışı oyunlarına ek olarak oyunseverlere rakip arabalara çarpma ve yarış pisti içerisinde yer alan rampalardan uçma şansı da tanıyor.

Farklı görevlerde birbirinden çılgın sokak yarışçılarıyla mücadele edeceğiniz oyunda, en iyi olduğunuzu göstermek ve rakiplerinizi saf dışı bırakmak için bitiş çizgisini ilk sırada bitirmeniz gerekiyor.

Yarışlarda yakalayaağınız başarılara göre kazanacağınız altınlar sayesinde arabanızı modifiye edebileceğiniz veya yeni arabaların kilidini açtırabileceğiniz oyunda hayallerinizin arabasını yaratabilir ve rakiplerinizi asfalta gömebilirsiniz.

Her drag yarışı oyununda olduğu gibi Hot Rod Racers'da da vites geçişleri için en iyi zamanı ayarlamanız ve sahip olduğunuz nitroyu en iyi şekilde kullanmanız başarıya giden yolda en önemli yardımcılarınız olacak.

Sokakların kralı olmak için mücadele edeceğiniz bağımlılık yapan ve sürükleyici bir drag yarışı arıyorsanız Hot Rod Racers'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Hot Rod Racers Özellikleri:

  • Detaylı 3 boyutlu grafikler
  • Tamamlamanız gereken 13 farklı bölüm
  • Yarışlarda saf dışı bırakmanız gereken çılgın rakipler
  • Rakiplerinizi yavaşlatmak için onlara çarpabilme
  • Farklı oynanış modları
  • Arabanızı istediğiniz gibi modifiye edebilme

YORUMLAR