Huemory (winphone)

Huemory

Huemory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Huemory, Windows Phone telefonunuzda arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz bir görsel hafıza oyunu.

Huemory, görsel hafızanızın ne kadar güçlü olduğunu görebileceğiniz ücretsiz bir Windows Phone oyunu. Windows Phone telefonunuza indirip arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayabileceğiniz hafıza oyununda gelişigüzel dizilmiş renkli noktaların yerini ezberleyip sonrasında sırasıyla açmanız gerekiyor.

Görsel hafızanıza güveniyorsanız bu platformda sıkılmadan oynayabileceğiniz en iyi oyun diyebilirim. Belli bir süre sonra kaybolan görselleri ortaya çıkartmanız gereken onlarca oyun mevcut ancak hiçbiri bu oyun kadar zor ve eğlenceli değil. Oyunda ekranın farklı noktalarına farklı boyutlarda dizilmiş renkli noktalarla karşılaşıyorsunuz. Amacımız ilk başta gördüğünüz dokunuşunuzla kaybolan bu renkli noktaları sırayla açmak. Örneğin; oyun alanında 4 adet mavi 2 adet kırmızı 3 adet te sarı nokta var. Maviden başladığımızda öncelikle mavileri bitirmemiz ardından diğer renklere geçmemiz gerekiyor. Hangi renkten başlayacağımız önemli değil. Farkl renge dokunduğumuzda sil baştan başlıyoruz. Zorlandığımız bölümlerde sınırlı sayıda güçlendiricilerden yardım alabiliyoruz.

Oyunda eğlence dozunu artırmak amacıyla farklı modlara yer verilmiş. Arkadaşınızla aynı cihaz üzerinden veya internet üzerinden oynamanız, süreye karşı oynamanız, engellerle zorlaştırılmış alanda oynamanız veya tek başınıza zaman geçirmek maksadıyla oynamanız mümkün.