Hungry Cells (winphone)

Hungry Cells

Hungry Cells
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hungry Cells, Agar.io oyununu Windows Phone'a taşıyan en başarılı yapım olarak öne çıkıyor.

Hungry Cells, web tarayıcılardan sonra mobil cihazlarda da oynanabilir olan popüler top yeme oyunu Agar.io’yu Windows Phone telefonumuza taşıyan en başarılı kopya diyebilirim. Görsellik ve oynanabilirlik olarak orjinal oyundan çok farklılık göstermediğini özellikle belirtmek isterim.

Sadece çevrimiçi oynanabilen, ülkemizde de hatrı sayılı oyuncusu bulunan Agar.io, çoğu oyun gibi Windows Phone’da bulunmuyor. Bu denli popüler bir oyununun en başarılı kopyası diyebileceğim Hungry Cells, internet tarayıcımızda ve iOS, Android cihazımıza oynadığımız Agar.io oyunu ile aynı deneyimi yaşatıyor.

Oyunu daha önce oynamamış olanlar için kısaca bahsetme gerekirse; Oyuna küçücük bir top olarak başlıyoruz ve çevremizde farklı büyüklüklerde toplar hareketli olarak karşımıza çıkıyor. Amacımız bu toplar arasından kendi ölçümüze göre olanları seçip yiyerek büyümek ve haritanın en büyük topu olmak. Lakin hem topları yemek hem de toplardan kaçmak son derece zor, refleks gerektiren bir eylem. Öte yandan siz büyüme çabalarında içerisindeyken rakipleriniz de boş durmuyor. Onlar da sürekli olarak başkalarını yiyerek güçleniyorlar. Ayrıca ufak parçalara bölünerek, yem atarak rakiplerinizi şaşırtma, zor durumda bırakma şansına da sahipsiniz.

Oyunun en güzel tarafı çevrimiçi oynanabilir olması ve yurt dışından değil Türkiye’den kişilerin oyuna katılması. Sunuculara bağlanmada da bir sorun yok. İnternet bağlantınızı açıp doğrudan Agar.io dünyasına giriş yapıyorsunuz.

YORUMLAR