Hz.Peygamberin Hadisleri 1.0.0.0 (winphone)

Hz.Peygamberin Hadisleri

Hz.Peygamberin Hadisleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    113

  • Üretici

    Murat Ersin Agüloğlu

Windows Phone üzerinden ücretsiz olarak Hazreti Muhammed Hadislerini takip etmenizi sağlayan bir uygulama.

İslamın peygamberi Hazreti Muhammed'in yaşam tarzına dair bilgiler alabileceğiniz bir mobil uygulama hazırlayan Murat Ersin Agüloğlu müslüman yaşam tarzına dair birçok uygulama ile birlikte Hz.Peygamberin Hadisleri isimli bu çalışmaya da imza atıyor. Peygamberin kendi hadislerini bir araya toplayan yazılı içeriklerden oluşan bu uygulama islam'ın miadına ışık tutan bir çalışma olarak da dikkate değer bilgiler içeriyor.

Gün geçtikçe geliştirilen uygulama içeriği için henüz beta aşamasında olduğunu iddia etmek mümkün. Uygulamanın yazılım kanadı resmi açıklama içerisinde yeni güncelleme ile birlikte sahih hadislerin sayısının yükseleceğini belirtiyor. Dolayısıyla uygulamayı düzenli olarak takip ettiğinizde yeni içeriklere ulaşacaksınız.

Windows Phone için ücretsiz bir uygulama olan Hz.Peygamberin Hadisleri, sade arayüzü ve Windows Phone tasarım dili ile uyumuyla dikkar çekiyor. Yukarıda yer alan başlıklar da orijinal Segoe UI fontunda ayarlanmış olsaydı görünüm Windows Phone kullanıcıları için daha organik bir izlenim yaratabilirdi.

YORUMLAR