I, Gladiator Free (winphone)

I, Gladiator Free

I, Gladiator Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

I, Gladiator Free, Windows platformunda görsellik, oynanabilirlik, atmosfer olarak en başarılı gladyatör oyunu.

I, Gladiator Free, destansı gladyatör filmlerinden esinlenerek hazırlandığından gerek görselleriyle gerekse de atmosferiyle son derece çekici bir gladyatör oyunu.

Windows Phone platformundaki en başarılı gladyatör oyunu olduğunu düşündüğüm I, Gladiator Free’de kendimizi acıma duygularını yitirmiş gladyatörler ve en ufak hatamızda hayatımıza son vereceği aşikar tuzaklarla donatılmış bir arenada buluyoruz. Etrafımızı saran gladyatörleri elimize geçen silahlarla teker teker öldürmeye çalışıyoruz. Gerek kılıcımızla kafalarını kopararak, gerekse de topuzumuzla bacaklarını parçalarına ayırarak arenadan silmek için uğraş veriyoruz. Biz bunları yaparken seyirciler de akışlarıyla, bağrışlarıyla bize destek oluyor. Seyircilerin sesleri bizi gaza getirecek, seriye ölümlere imza atacak kadar başarılı.

Görselleriyle de göz dolduran gladyatör oyununda amacımız 2 dakika içerisinde olabildiğince gladyatörü arenadan silmek. Gladyatörler her yerden çıktıklarından çabuk ve akılcıl davranmamız gerekiyor. Onları yavaş yavaş öldürmenin zevkini tatmak veya kombo hareketlerle ortalığı kan gölüne çevirmek tamamen bize bırakılmış.

Bolca kan içeren dövüş sahneleriyle dikkat çeken oyunda gladyatörümüzün kontrolünü kaydırma hareketleriyle sağlıyoruz. Kombo hareketler, savunma, çarpışma dahil oyunda ne kadar hareket varsa hepsini butonlar yerine ekranda farklı noktalara dokunarak gerçekleştirebiliyoruz. Kısacası kontrol sisteminin basit tutulduğunu söyleyebilirim.