ICQ 1.9.3.543 (winphone)
ICQ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    301

  • Üretici

    ICQ

Windows Phone işletim sistemli mobil cihazlar için hazırlanan ICQ uygulaması ile tüm dostlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

ICQ bir dönemin en sık kullanılan sohbet uygulamaları arasında yer alıyordu ancak Microsoft'un MSN'i yayınlaması ile birlikte programın popülerliği oldukça hızlı bir şekilde kayboldu diyebiliriz. Ancak son dönemlerde oldukça güzel hazırlanmış mobil uygulamalar ile karşımıza çıkan şirket, ICQ'nun hala oldukça işlevsel bir uygulama olduğunu bize kanıtlamış oldu. Ücretsiz olarak kullanılabilen ICQ Windows Phone uygulaması, çok temiz ve kullanımı basit bir arayüze sahip. Aynı zamanda diğer mobil platformlarda ve PC'de bulunması da onu her an her yerden kullanılabilir hale getiriyor diyebiliriz.

Uygulama sadece yazılı mesajlaşmalar için değil, aynı zamanda ücretsiz video sohbetler ve sesli sohbetlere de imkan tanıyor. Ayrıca ICQ ağının dışında bulunan Facebook, Odnoklassiki, Mail.Ru ve Gmail kontakları gibi kişilerle de ICQ içerisinden sohbet etme olanağının bulunması onu bir ana sohbet merkezi haline getiriyor.

Dostlarınıza veya ailenize gönderebileceğiniz fotoğraflar sayesinde sohbetlerinizi daha da renkli bir hale getirmek mümkün. Size bir mesaj geldiğinde bunu bildirimler aracılığıyla bildiren ICQ uygulaması, Windows Phone için hazırlanmış en düzgün sohbet uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulamanın arayüzünün isteklerinize göre yeniden şekillendirilebilmesi ve tema desteği ise çok daha iyi bir kişiselleştirme imkanı sunuyor.

Tüm sohbetlerin tarihçesine erişmek ve geçmişte konuştuklarınızın kayıtlarını tutmak da mümkün olduğu için ICQ Windows Phone uygulamasını tüm Windows işletim sistemli mobil cihaz kullanıcılarına önerebilirim.

YORUMLAR