Inbox for Gmail 1.0.0.0 (winphone)

Inbox for Gmail

Inbox for Gmail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Inbox for Gmail, Windows Phone cihazlara özel hazırlanmış onlarca Gmail e-posta uygulamasıdan biri.

Inbox for Gmail, Windows Phone platformundaki Gmail e-posta uygulaması eksikliğini kapatmak amacıyla hazırlanmış onlarca mobil uygulamalardan biri. Gmail’in temel işlevlerini kullanabildiğimiz uygulama ücretsiz kategorisinde tercih edebilecekleriniz arasında.

Google’ın e-posta servisi Gmail Windows Phone platformunda resmi olarak bulunmuyor ancak Gmail kullanıcılarına özel yapılmış ücretli / ücretsiz onlarca e-posta uygulaması yer alıyor. Inbox for Gmail de bunlardan biri. Adından Gmail’in Inbox uygulaması olduğunu düşünebilirsiniz ancak değil. Son derece basit tasarlanmış arayüz üzerinden Gmail hesabınızı yönettiğiniz ücretsiz bir uygulamadan başka bir şey değil. Ücretsiz demişken reklam destekli olduğunu ve reklamların rahatsız edici yerlere konumlandırılmış olmasını sevmediğini belirtmem gerek.

E-posta oluşturma ve yanıtlama, kişilerinizi görüntüleme, rahatsız olduğunuz e-postaları spam olarak işaretleme gibi temel işlevleri kullanımınıza sunan Inbox for Gmail uygulamasını denedikten sonra siz de benim gibi memnun kalmazsanız başarılı bir alternatif olan MetroMail’e kesinlikle göz atmanızı öneririm.

YORUMLAR