InstaQuote 1.2.0.6 (winphone)

InstaQuote

InstaQuote
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InstaQuote, Windows Phone telefonunuzla çektiğiniz resimleri anlamlı sözlerle süsleyebileceğiniz bir uygulama.

InstaQuote, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz resme yazı ekleme uygulamalarından biri ve oldukça başarılı. Dünya genelinde popüler kişiler tarafından söylenmiş özlü sözleri resimlerinizle birleştirmenize ve Instagram’da paylaşmanıza izin veren uygulamanın kullanımının da çok kolay olduğunu belirtmem gerek.

Sosyal ağları özellikle Instagram’ı fazlasıyla kullanan biriyseniz anlamlı sözler içeren resimler dikkatinizi çekmiştir. InstaQuote da adında da anlayacağınız üzere bunu yapabileceğiniz en basit uygulama. Ünlü kişilerin vakti zamanında farklı durumlar için kurdukları kısa ancak anlamlı cümleleri alıntılayıp resimlerinize ekleyebildiğiniz uygulamada 1000’den fazla kategorilere ayrılmış kısa söz yer alıyor.

Windows Phone platformunda –anlamsız şekilde- ücretli olarak karşımıza çıkan InstaQuote uygulamasında resme eklediğiniz yazının güzel şekilde görünmesi için ince ayar yapma şansına da sahipsiniz. Yazı tipi, stili, boyutu, rengi ve konumunu içeren ayarlar menüsü de oldukça sade tasarlanmış.

Windows Phone telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflara anlamlı sözler eklemenize ve Instagram hesabınızda paylaşmanıza izin veren uygulamada birçok fotoğraf uygulamasında rastladığımız filigran seçeneği bulunmuyor.

YORUMLAR