Instructables 1.0.1.0 (winphone)

Instructables

Instructables
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendin Yap konseptli video arşivleri olan Instructables, kendi eliyle atölye çalışması yapmak isteyenlerin sevgilisi olacak ücretsiz bir uygulama.

Erkeklerin hobi dünyasıyla haşır neşir olan Instructables isimli uygulama, "kendin yap" konseptli birçok işi evinizin şartları altında yapabileceğinizi gösteren zengin bir video arşivi barındırıyor. El becerisine güvenenlerin severek takip edeceği bu uygulama ile siz de pratik eşya yapımı konusunda kolayca uzmanlaşabileceksiniz. Yığınla videolu anlatımın bulunduğu uygulama, sosyal puanlama sistemi sayesinde en çok beğenilen örnekleri ön plana çıkartıyor.

Instructables'ın en takdir edilesi özelliklerinden bir de izleyenlerin derhal öğrenebileceği kolay yollarla atölye çalışmalarına başlayabilmesi. Bisikletinizde ev hayvanınız için bir vagon veya ev yapımı bir kol saati yapmak hayal değil. İlham kaynağınız olacak birçok farklı konu var ve arama yapma seçeneklerinde kategorilere göre listeleme olduğu gibi ilginizi çekenleri ayrı sekmelerde de açabiliyorsunuz. Video takibiyle atölye çalışmaları size zor geliyorsa fotoğraflar eşliğiyle adım adım çalışmanız da mümkün.

Dışarıdan video eklemenin de mümkün olduğu uygulama farklı fikirlerin desteğine açık ve bu olguyu özel yarışma etkinlikleriyle de taçlandırıyor. Misal, en iyi ev aletini yapanlara takım seti hediye edilebiliyor. Video tüketicisi olmaktan ziyade bir topluluğun parçası gibi hissettiren Instructables işini başarıyla gerçekleştiriyor.

Hobilerinizin arasında atölye çalışmaları ve kendin yap projeleri yer alıyorsa bu uygulama sizin vazgeçilmez bir parçanız olacaktır.

ARTILAR

Vakit öldürmek için birebir

Ücretsiz

Her platformda mevcut

EKSİLER

Oylama sistemi geliştirilebilir

Bazı videolar saçma olabiliyor

YORUMLAR