Intro 1.1.0.4 (winphone)
Intro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    67

  • Üretici

    about.me

Intro, Windows Phone telefonunuzda kullanabileceğiniz en pratik dijital kartvizit hazırlama uygulaması.

Intro, kullanıcıların iş deneyimlerini basit bir web sitesi üzerinden göstermelerine olanak tanıyan about.me’nin sunduğu bir uygulama. Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirebileceğiniz uygulama ile pratik bir şekilde about.me sayfanızı kartvizite dönüştürebiliyor, iş hayatınıza dahil olan kişilerle paylaşabiliyorsunuz.

İş deneyimlerinizi içeren about.me sayfanızı dijital kartvizite dönüştürerek kartivizit hazırlama derdinden kurtaran oldukça kullanışlı ve basit bir uygulama olan Intro’da tüm bilgilerinize yer verebiliyorsunuz. E-posta adresiniz, telefon numaranız ve about.me profiliniz karşı tarafa iletilmiş oluyor. Aynı şekilde siz de tarafınıza gönderilen kartvizitleri uygulamadan ayrılmadan görebiliyorsunuz. Dilerseniz doğrudan telefonunuza kaydetmeniz için seçenek sunuluyor.

About.me iş kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak uygulamasının arayüzü de olabildiğince basit tasarlanmış. Tarafınıza gönderilen kartvizitleri ayrı, kartvizitinizi paylaştığınız kişileri ayrı sekmede görebiliyorsunuz. Ayrıca kartvizitleri görüntülemeden kişinin geniş bir profil fotoğrafını, çalıştığı ülkeyi ve tarihi görmeniz de mümkün.

Kartvizit hazırlama işini basite indirgeyen Intro, bence her iş kullanıcıısının cebinde olması gereken uygulamalardan biri. Kartvizit tasarlama, bastırma ile uğraşmadan dilediğiniz kişiye kartvizitinizi iletebiliyorsunuz. Bundan daha pratik bir uygulama olamaz sanırım.

YORUMLAR