Jelly Cube (winphone)

Jelly Cube

Jelly Cube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jelly Cube, farklı yapıda jöleleri platformun olabildiğince üzerine çıkarmanız gereken bir beceri oyunu.

Jelly Cube, Ketchapp’ın oyunlarını takip ediyorsanız yabancı gelmemiştir. Evet, Windows Phone platformunda Jelly Cube adıyla karşımıza çıkarılan oyun aslıdna yapımcının Jelly Jump oyununun kopyası diyebiliriz. Görsel olarak biraz geride kalsa da oynanış, atmosfer, kontroller kısacası geri kalan her şey orjinal oyunun aynısı.

Ketchapp’ın başımıza sardığı zorlu bir o kadar bağımlılık yapan beceri oyunlarından birisi de Jelly Jump yani Jelly Cube. Oyunda amacımız farklı yapıdaki jöleleri platformlar arasından olabildiğince yukarı taşıyabilmek. Bunu başarmak tahmin edeceğiniz üzere kolay bir iş değil. Aralarından geçmemiz gereken platformlar hareketli yapıda tasarlanmış ve zamanlamayı çok iyi yapamazsak ya sıkışıp kalıyoruz ya da erimeye başlıyoruz.

Ketchapp’ın çoğu oyunu gibi Jelly Cube de sonsuz oynanışa sahip. Reflekslerinizi konuşturup arkadaşlarınızı sinir etmekten başka hiçbir amacınız da yok diyebiliriz. Tamamen puan toplama üzerine kurulu bu oyunda çıldırtan nokta ise kontrol sisteminin son derece basit olması. Jöleyi zıplatmak için ekrana tek bir dokunuş yetiyor. Tabii ki hayatta kalabilmek, ilerlemek için bunu olabildiğince hızlı ve zamanında yapmanız gerek.