Jetpack Joyride 1.1.0.0 (winphone)
Jetpack Joyride
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    403

  • Üretici

    Halfbrick Studios

Jetpack Joyride, jet motorlarını test eden Barry Steakfries'ın maceralarını konu alan sonsuz koşu türünde bir oyun.

Jetpack Joyride, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz sonsuz koşu oyunları arasında ve kesinlikle boş zamanlar için ideal bir yapım. Fruit Ninja’nın yapımcıları tarafından hazırlanan oyunda Barry Steakfries adında jet motorlarını test etme ile hayatını sürdüren birinin maceralarına ortak oluyoruz.

Eski atari oyunlarını andıran grafikleri ve oynanışı ile dikkat çeken Jetpack Joyride, ilginç bir hikaye ile karşımıza çıkıyor. Oyunun kahramanı Barry Steakfries jet motorlarını test eden biri olarak işe başlar. Çok geçmeden patronlarının dünyayı ele geçirme planları olduğunu öğrenir. Hemen bir jet motoru çalar ve test labaratuarından çaresiz kaçışı başlar.

Sonsuz koşu türünde hazırlanmış bir oyun olan ve üç farklı oyun modunu içerisinde barındıran Jetpack Joyride oyununda jet motorlu kahramanımızı kontrol etmek oldukça basit olsa da yol boyunca karşımıza füze, lazer gibi birçok engel çıkıyor. Engellerin yanında altın gibi işimize yarayacak öğeler de bulunuyor. Kahramanımızı daha donanımlı yapan eşyaları satın almak için altın kullandığımızdan bunları toplamak, es geçmemek son derece önemli.

Jetpack Joyride, eski atari oyunlarına özlem duyanların daha çok seveceğini düşündüğüm bir yapım.

YORUMLAR