JoyJoy 1.0.0.0 (winphone)
JoyJoy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    238

  • Üretici

    Radiangames

Shooter oyunlarını sevenlere stilistik grafikleriyle yeni bir algı getiren JoyJoy, özellikle de kontrol cihazlarıyla oynanabilmesi yüzünden kendine ayrı bir yer ediniyor.

İzometrik shooter oyunlarını seviyormusunuz? Hani şu sizi tepeden gösterip etrafınızdaki uzaylıları ve zombieleri vurduğunuz oyunlar. Cevabınız evet ise, JoyJoy'a itimat edebilirsiniz. Türdeşlerinden farklı olarak retro bir havaya sahip olan oyuna ikonografik bir tasarım hakim. JoyJoy'da etrafınızı saran rakipleri sürekli ateşe tutmanız için 6 farklı silah seçeneğiniz mevcut. Bunlar da yetmiyorsa ve kurtulamayacak kadar etrafınız sarıldıysa zırh ve özel silahlar için çıkan power-up seçenekleri de var.

Hem amatöre hem de profesyonele hitap edebilecek 5 farklı zorluk seviyesi bulunan bu oyunda size uygun ayarı bulup azami keyfi almanızı sağlar. Bu türü hiç denemediyseniz birinci seviyeden başlamanızda fayda var. Rakip tanımıyorsanız sizi direkt beşinci seviyeye alalım.

Peki oynarken ekranı tamamen görememekten mi şikayetçisiniz? Parmak izlerinizin ekranda kalması sizi rahatsız mı ediyor? JoyJoy bu soruna güzel bir çözüm getirmiş ve oyunun oynanabilirliğine de ek bir değer katış. Bluetooth destekli herhangi bir controller ile JoyJoy'u oynamanız mümkün.

YORUMLAR