Jungle Heat 1.0.1.1 (winphone)
Jungle Heat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    367

  • Üretici

    MY.COM

Jungle Heat, çoklu oyuncu ve çapraz platform desteğiyle dikkat çeken savaş - strateji türünde bir Windows Phone oyunu.

Jungle Heat, tek başınıza zorlu görevlere katıldığımız ve arkadaşlarımızla birlik olup güçlü klanlar oluşturarak savaşabildiğimiz sosyal ağ destekli bir Windows Phone oyunu. Savaş ve strateji türünü en iyi şekilde harmanlayan ender yapımlardan biri ve tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabiliyoruz.

Oldukça ufak boyutlu olmasıyla kısa sürede yüklenen savaş – strateji oyununda yemyeşil ormanlarda savaşıyoruz. Amacımız petrol, altın gibi yerel zenginlikleri ortaya çıkarmak ve bu zenginlikleri acımasız yağmacıların elinden alıp kendi üssümüze taşımak. Tabii ki bunu yapmak için binbir zorluğun üstesinden gelmemiz gerekiyor. Gücümüze güç katacak zenginlikler bir generalin elinde olduğundan çetin bir savaşın içerisine giriyoruz.

Türlü türlü ordularla savaşmanın yanında bir yandan da üssümüzü korumak durumundayız. Kendimizi savunmak adına asker üretmenin haricinde düşman saldırısını önemli ölçüde zayıtflatan duvarlarla örebiliyoruz. Bu mücadeleyi tek başımıza verebildiğimiz gibi etkili birlikleri gözümüze kestirip onlarla güçlerimizi birleştirme, klanlar oluşturma şansına da sahibiz.
Oyunun çoklu oyuncu tarafı oldukça güçlü. Birleşip savaşmanın verdiği hazzı sonuna kadar alıyoruz. Kişisel olarak veyahut klanlarla birlikte belli aralıklarla düzenlenen turnuvalara katılabiliyor, gücümüzü tüm dünyaya gösterebiliyoruz.

Atmosfere uygun müzikleri ile de dikkat çeken oyunun beğendiğim diğer bir yanı da çapraz platform desteği sunması. Bu sayede telefonumuzda yarım bıraktığımız oyununuza tabletimizden -veya tam tersi- devam edebiliyoruz.

YORUMLAR