Jurassic World Hunter 1.0.0.0 (winphone)

Jurassic World Hunter

Jurassic World Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jurassic World Hunter, vahşi ormanda dinozorlarla tek başınıza kaldığınız bir hayatta kalma oyunu.

Jurassic World Hunter, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz avcılık üzerine enfes bir aksiyon yüklü oyun. Boyutuna rağmen oldukça kaliteli görseller sunan oyunda etimizi paramparça etmek için can atan dinozorlarla dolu bir ormanın içerisinde buluyoruz kendimizi.

Windows Phone platformunda şimdiye kadar gördüğüm en sıradışı oyunlardan biri olan Jurassic Hunter oyununda hayatta kalma mücadelesi veren bir askerin yerine geçiyoruz. Etrafımız bizi yemek için can atan dinozorlarla çevrili. Kafamızı çevirdiğimiz her noktada farklı bir dinozorla karşılaşıyoruz. Neyse ki dinozorları alt etmek için silah verilmiş. Silahımızla seri atışlar yaparak tek tek ormanı bu kötü yaratıklardan temizliyoruz.

Süre sınırı olmadan kafamıza göre dinozorları temizleyerek ilerlediğimiz oyunda ne kadar fazla süre hayatta kalırsak o kadar fazla puan kazanıyoruz. Topladığımız puanları yeni silahlar satın almak için kullanabiliyoruz.

FPS yani birinci şahıs kamera açısından oynamaktan başka seçeneğimizin olmadığı oyunun oynanış ekranı ise çok güzel tasarlanmış. Sol üstte sağlık ve para durumumuzu, sağ üstte seviye ve puanımızı, sol ortada mermi sayımızı görüyoruz. Ateş etmek içinse “Fire” butonuna dokunuyoruz. Ayrıca oyuna ara verdiğimizde kaldığımız yerden başlamamızı sağlayan bir buton da konulmuş.