Kaboom Monsters 2014.1204.1258.1358 (winphone)

Kaboom Monsters

Kaboom Monsters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Final Fantasy VIII kart oyununu sevenler Windows Phone'da çıkan Kaboom Monsters'tan oldukça memnun kalacaklardır.

Kaboom Monsters oldukça enteresan bir oyun. Bir yandan kartlarla savaşırken öte yandan dünyayı dolaştığınız bir macera eşliğinde köyünüzü lanetleyen kara bir büyücünün peşine düşünüyorsunuz. Sizin ve kara büyücünün arasında ise tonlarca düşman onlarla savaşmanızı bekliyor. Gününüzü berbat etmeye yeminli bu yaratıklar 25 farklı bölümde sizin yeteneklerinizi sınayacak ve kazanmış olduğunuz her savaşla birlikte bölgenin stratejik noktalarını ele geçiriyorsunuz.

Windows Phone 8 ve düşük bellekli cihazlara optimize edilmiş cihaz kullananlar bu oyunu oynayabiliyorlar. Başarılı bir optimizasyonun uygulandığı Kaboom Monsters açılışta size üç farklı kart sunuyor. Farklı elementlerin kartları arasından seçmiş olduklarınız zaman içerisinde seviye atlayıp gelişiyor. Pokemon'daki başlangıca benzeyen bu sistem kart oyununa başarılı bir şekilde uyarlanmış.

Oyunu ilk oynamaya başladığınızda arayüz içerisinde size tüm oynanış biçimi basamak basamak anlatılıyor. Oyun içerisinde yer alan kart oyunu Final Fantasy VIII'deki kart oyunuyla ciddi benzerlikler gösteriyor. Final Fantasy'nin 8'inci oyununa dair akılda kalan en güzel hatıralardan biri olan bu kart oyunu salt bir şekilde mobilde oynamanız mümkün.

Animasyon konusunda oyun içi genel bir eksiklik olsa da bu sayede daha düşük cihazlara ulaşılmış olmasıyla durum başarılı bir şekilde kurtarılmış. Oyunun ne çok uzun ne de çok kısa sürmesi onu her yerde oynanacak bir duruma sokuyor. Kart savaşınız yarım saat sürmeyeceği için oyunu kısa vakitte dahi gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.

ARTILAR

FF VIII kart oyununa benziyor

Eski cihazlarda da oynanabiliyor

Ücretsiz

EKSİLER

Animasyonlar oldukça az

YORUMLAR