Kahve Falı 1.0.1.255 (winphone)

Kahve Falı

Kahve Falı
ÜCRETSİZ
0  
0  
1  
0  
0  
kullanıcı

Kahve Falı, Windows Phone platformundaki en popüler kahve falı baktırma uygulaması.

Bayanlar kadar bayların da ilgisini çeken konulardan olan kahve falı baktırma teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklılık gösterdi. Artık mobil cihazlarımıza yüklediğimiz uygulama sayesinde kahve falımızda neler çıktığını kısa bir sürede kolaylıkla öğrenebiliyoruz. Kahve Falı da bu uygulamalardan biri ve Windows Phone platformunda oldukça popüler.

“Yol görünüyor”, “2 vakte evleniyorsun”, “Para gelecek” gibi kahve fallarının bilindik cümleleri yerine gerçekten falınızda çıkanları gösteren Kahve Falı uygulaması çok basit bir işleyişe sahip. Kahvenizi içtikten sonra resmini ve kişisel bilgilerinizi (Adınız, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, medeni durumunuz) alanında uzman kişilere yolluyorsunuz. Birkaç dakika içerisinde falınız cebinize ulaşıyor. Anlık bildirim sayesinde uygulama açık olmasa bile falınıza gelen yanıtı görebiliyorsunuz.

Falınızı yüzeysel ve detaylı olarak sunan Kahve Falı, görünüşte ücretsiz olarak görünse de fal baktırmak için kredi satın almanız gerekiyor. Her gün saat 13:30 ve 21:00 arasında ücretsiz kredi veriliyor. Krediniz yetmediği vakit hiçbir ödeme bilgisi iletmeden yeni kredi alabiliyorsunuz.