KakaoTalk 1.9.0.0 (winphone)
KakaoTalk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , İsveççe

  • TOPLAM İNDİRME

    581

  • Üretici

    Kakao Corp.

KakaoTalk, birebir ve grup konuşmaları yapabileceğiniz başarılı bir Windows Phone uygulamasıdır.

KakaoTalk230 farklı ülkede 90 milyon kişiden fazla sayıda kullanıcısıyla ücretsiz bir mesajlaşma ve konuşma uygulamasıdır. Skype'a benzerliğiyle dikkatleri çeken uygulama üstelik tamamen ücretsiz. Birebir yada grup olarak mesajlaşma ve konuşma imkanı tanıyan bu uygulama tüm akıllı cihaz platformlarında kullanılabilir.

Windows Phone için arayüzü optimize edilen uygulamada kullanıcıların konforu düşünülmüş.

Uygulamayı kullanmak için herhangi bir kayıt işlemi gerekli değil. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirip tükledikten sonra telefon numaranızı girmek. Kullanımı oldukça basit olan uygulama ile benzer uygulamaların aksine grup görüşmelerinde kişi sayısı sınırı bulunmuyor.

Yüksek kaliteli HD ses özelliği ile güzel bir konuşma deneyimi yaşatan KakaoTalk, daha hızlı mesajlaşma imkanı sunmak için basit telsiz görevi de görüyor. Basit telsizi özelliği, tuşa basılı tutarak ses kaydedip yollayarak mesajınızı hızlı şekilde iletmenizi sağlıyor.

Grup konuşmalarında yada tekli konuşmalarda hızlı bir şekilde metin, video ve fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz.

KakaoTalk içinde bulunan 250'den fazla sevimli ifade ve birbirinden farklı eğlenceli temalarla uygulamayı kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca sıkıldığınız zamanlarda rahatlamak için oynayabileceğiniz 3 boyutlu mobil oyunlar da uygulamanın içinde yer alıyor.

Yazılı mesajlar ve ikonların duygularınızı ifade etmeye yetmediğini düşünüyorsanız uygulamanın son sürümüyle birlikte gelen elle çizim modu sayesinde arkadaşlarınıza istediklerinizi çizerek gönderebilirsiniz.

Mesajlaşma ve konuşma verilerinizi şifreleyerek güvenliğinizi sağlayan uygulama gerçekten etkileyici. Telefon numarası ihtiyacı olmadan KakaoTalk kimliğiniz ile yeni arkadaşlarla tanışıp sohbet etmeye başlayabilirsiniz. 

YORUMLAR