Kaptan Amerika 1.0.0.0 (winphone)

Kaptan Amerika

Kaptan Amerika
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    529

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Kaptan Amerika, kötü Marvel karakterlerine karşı mücadele ettiğiniz taktiksel öğeler içeren bir savaş-aksiyon oyunudur.

Kaptan Amerika, iyi ve kötü taraftaki Marvel karakterlerini buluşturan stratejinin ön plana çıktığı bir savaş oyunudur. Hareketli sahnelerin bolca yer aldığı oyunda Kaptan Amerika’yı kontrol ediyoruz ve dünyayı ele geçirmeye çalışan kötülerin saldırısını kontrol altına alma çalışıyan S.H.I.E.L.D. ekibini yönetiyoruz.

Kral Kobra, Taskmaster, Puff Adder, Kış Askeri ve diğer Marvel kötülerine karşı mücadele ettiğimiz oyun çizgi roman tadında grafikleri ve orijinal-sürükleyici hikayesi ile dikkat çekiyor. Strateji unsurlarını ve aksiyonu buluşturan oyunda dev bir küresel saldırıyı durdurmak için tüm güçlerimizi kullanıyor, gerektiğinde yenilmezlerden yardım alıyoruz. Komutamızda olan saldırı ekibindeki kişileri ve kullandıkları silahları geliştirebiliyor, yeni dövüş tekniklerini öğrenerek saldırı gücümüzü artırabiliyoruz. Bunların yanı sıra farklı özelliklere sahip kostümler satın alabiliyor, dilersek mevcut kostümümüzü yenileyebiliyoruz.

Kaptan Amerika olarak kötülerle kıyasıya savaştığımız oyun çoklu oyuncu desteği de sunuyor. Bir klana katılıp rakip oyuncularla savaşabiliyor, sınırlı süreli etkinliklerde bulunarak harika ödüllerin sahibi olabiliyorsunuz.

Not: "Kaptan Amerika, Windows Phone 8 ve üzeri yüklü cihazlarla uyumludur. İlk 2 bölüm ücretsiz olup, sonraki bölümleri oynamak için 2TL ödemeniz gerekmektedir."

YORUMLAR