Karaoke One 2015.414.1348.3858 (winphone)

Karaoke One

Karaoke One
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone cihazınızı bir karaoke cihazına çevirecek kadar kapsamlı bir uygulama arıyorsanız Karaoke One kayda değer bir seçenek.

Windows 8 için çıkan bir uygulama olarak ilgi gören Karaoke One sonunda Windows Phone kullanıcılarına ulaştı. Binlerce şarkıyı güncellemelerle uygulamaya yerleştirecek olan ekip erken bir sürüm nedeniyle tam kapasiteli bir kullanıcı deneyimi sağlayamıyor. Bu yüzden mağaza notu oldukça düşük olan uygulamanın zaman içerisinde masaüstü versiyonu kadar kapsamlı olması bekleniyor.

Stüdyo kayıtlı MP3 ve WAV dosyalarının kalitesiyle ulaşacağınız Karaoke kütüphanesi oldukça iyi bir ses kalitesiyle eğlenmenizi sağlıyor. Senkronizasyonu yapılmış şarkı sözleri ve kullanıcı dostu uygulama arayüzü Karaoke One deneyiminin kalitesini yükseltiyor. Üzücü olan şey, karaoke eğlencenizi kaydedemiyor olmanız. Bu nedenle ses dosyalarınızı kimseyle paylaşamıyor olacaksınız.

Deneme süresi boyunca ücretsiz olarak kullanabildiğiniz bu uygulama, belirli bir süre sonra paralı olan tam paketi satın almanızı isteyecektir.

YORUMLAR