Kik Messenger 2.1.0.0 (winphone)
Kik Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,317

  • Üretici

    KIK INTERACTIVE INC.

Kik Messenger uygulaması Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonlardaki en iyi sohbet uygulamalarından bir tanesi.

Windows Phone 8 akıllı telefonunuz ile arkadaşlarınızla kolayca sohbet edebilmek için Kik Messenger uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Varolan pek çok mesajlaşma uygulaması arasından özellikle hızı ile öne çıkan uygulama, diğer mobil işletim sistemlerinde de olduğu için tüm platformlardaki arkadaşlarınıza erişebilmenize yardımcı oluyor.

Sahip olduğu teslim edildi raporları, bildirimler ve diğer tüm olanakları ile tam teşekküllü bir chat uygulaması olan Kik Messenger, bir yandan da çok kolay kullanılabilen bir arayüze sahip. Telefon numarası ile değil kullanıcı adı ile üye olduğunuz uygulamanın böylece kişisel gizliliğinizi de koruduğu bir gerçek.

Görünüm olarak Windows Phone 8 işletim sisteminin genel yapısına sahip olan uygulama şimdilik ülkemizde yeterince popüler olmasa da Windows Phone 8 kullanıcılarının diğer platformlar kadar alternatifi olmaması nedeniyle tercih edebilecekleri ücretsiz ve kaliteli uygulamalardan bir tanesi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR