King of Thieves (winphone)

King of Thieves

King of Thieves
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    80

  • Üretici

    ZeptoLab UK Limited

King of Thieves, ZeptoLab'in Windows Phone platformuna ücretsiz sunduğu platform oyunu.

King of Thieves, mobilde tutulan oyunlardan Cut the Rope’un yapımcılarının imzasını taşıyan PvP çok oyunculu platform oyunu ve Windows Phone’da resmi olarak karşımıza çıkıyor. Yapımcının diğer oyunları gibi kısa sürede kendisine bağlattırmayı başarıyor.

ZeptoLab’in mobil platforma sürdüğü tek oyunu Cut the Rope değil. Yapımcının tüm platformlarda rastladığımız bulmaca – platform oyunu King of Thieves’de adından da tahmin edeceğiniz üzere amacımız dünyadaki en varlıklı hırsız olmak. Hırsızların kralı olmak çok basit değil. Rakiplerimizin kurdukları tuzaklardan ustalıkla geçerek altın ve cevherleri toplamamız, aynı şeyin bize olmaması için platforma tuzaklar yerleştirip ganimetimizi savunmamız gerekiyor. Altınlarımızı kaptırmamak için sürekli aktif olmalıyız.

Tek modlu oyunda 80’den fazla kullanıcıların oluşturduğu platformlarda mücadele verme veya çok oyunculu modda güvenilir müttefikler bularak düşman hırsız loncalarına karşı koyma seçeneği sunan oyunda karakterimizin görünümünü değiştirmemiz de mümkün.

YORUMLAR