Kingdoms & Lords 1.0.0.0 (winphone)

Kingdoms & Lords

Kingdoms & Lords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdoms & Lords, strateji ve simülasyon öğelerini harmanlayarak başarılı bir şekilde sunan bir ortaçağ savaş oyunudur.

Kingdoms & Lords, çoklu oyuncu modunu destekleyen ortaçağ simülasyon ve strateji oyunudur. Gerçek zamanlı olarak arkadaşlarınızla mücadele edin ve en güçlü ordunun sizde olduğunu kanıtlayın.

Ortaçağ döneminde geçen Kingdoms & Lords oyununda köyünüzü kuruyor, geliştiriyor ve ordunuza aldığınız askerleri eğiterek savaşa hazır hale getiriyorsunuz. Temel amacınız ise köyünüzü saran Barbar kuvvetlerine geçit vermeyerek, köyünüzün barış ve huzurunu korumak. Kıta boyunca her bölgeyi tek tek istila eden Kara Kral’ın gücüne karşı vermek oldukça zor. Ordunuzu iyi bir eğitimden geçirmeli, ekonominizi güçlü tutmalısınız. Ekinlerinizi büyüterek, hayvan yetiştirerek, topraklarınızı geliştirerek gelirinizi artırabilir, daha güçlü bir ordu ile düşmanın karşısına çıkabilirsiniz.

Hem strateji hem de simülasyon severlere hitap eden Kingdoms & Lords oyunundaki tüm üniteler yükseltilebiliyor. Yeni binaların kilidini açabilir, kapasitelerini artırabilir, ordunuzun kullandığı silahları yenileyebilirsiniz. Birliklerinizi arkadaşlarınızın savunma hatlarına yönlendirerek onlara meydan okuyabilir veya arkadaşlarınızla birlik olup krallıkların gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Kingdoms & Lords Özellikleri:

  • Çeşitli mekanlarda destansı savaşlara katılın.
  • Güçlü sihirli kartları kullanarak savaş meydanında üstünlük sağlayın.
  • Gerçek kralın kim olduğunu göstermek için arkadaşlarınıza meydan okuyun.
  • İyi ettiğiniz güçlü yapıdaki ordunuzu Kara Kral’ın kalesine sürün.

YORUMLAR