Kobo (winphone)
Kobo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    43

  • Üretici

    Kobo Inc.

Kobo, 4 milyondan fazla kitabı bünyesinde barındıran e-kitap okuma uygulaması.

Kobo, popüler e-kitap okuma uygulamaları arasında ve bilim kurgu, romantik, polisiye, biyografi, çizgi roman ve çocuk kategorisinde milyonlarca kitabı bünyesinde barındırıyor. Mobilde kitap okumayı seviyorsanız kesinlikle indirmeniz gereken bir okuyucu diyebilirim.

Farklı kategorilerde 4 milyondan fazla kitabı sunan Kobo’nun resmi mobil uygulamasının da son derece başarılı olduğunu söylemek gerek. Ücretsiz üyeliğinizi oluşturarak (üye olduğunuz an 5 dolar kredi veriliyor ve uygulamanın yeteneklerini görmek adına kitap seçebiliyorsunuz) kullanmaya başlayabileceğiniz e-kitap uygulamasında kitabınızı daha rahat okumanız için tüm seçenekler mevcut. Yazı tipini ve boyutunu ayarlama, dikay ve yatay konumda okuma, gece modu (yazılar beyaz arka plan siyah oluyor) gibi okuma deneyiminizi etkileyen her şey düşünülmüş.

Satın aldığınız kitaplara rahatlıkla ulaşabilmeniz için son derece temiz bir arayüz sunan Kobo’nun kitapları hafızasına alma özelliği de mevcut. Bu sayede okuduğunuz kitabı yarım bıraktığınızda sonradan kaldığınız yerden devam etmek için yer imlerine eklemeniz gerekmiyor; direkt bıraktığınız sayfadan okumaya başlıyorsunuz.

YORUMLAR