Lara Croft: Relic Run 1.0.0.0 (winphone)

Lara Croft: Relic Run

Lara Croft: Relic Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    356

  • Üretici

    SQUARE ENIX

Lara Croft: Relic Run, Lara Croft'a dünyanın kötü güçlerini durdurması için yardım ettiğimiz yepyeni bir Windows Phone oyunu.

Lara Croft: Relic Run, Tom Raider oyun serisinin çekici karakteri Lara Croft’un son oyunu ve Windows Phone platformunda da karşımıza çıkıyor. Görsellerin üst düzey olması sebebiyle düşük donanımlı Windows Phone cihazlara hitap etmeyen diğer bir deyişle 512MB RAM desteği bulunmayan yepyeni Lara Croft oyununda orman ve çölde birbirinden ölümcül tuzakların üstesinden gelmeye çalışıyor, görüntüleriyle korkutan ve iğrendiren yaratıklarla mücadele ediyoruz. Kısacası karakterimiz yine rahat durmuyor; tehlikeli macerasına bizleri de dahil ediyor.

Windows Phone’da da ücretsiz olan Lara Croft: Relic Run, diğer sonsuz koşu oyunları gibi aksiyonu sonuna kadar tattırıyor. Lara Croft ile tapınakların hassas duvarlarından atlamak, taş kenarlıklara tutunmak, arazi aracı - motosiklet kullanmak, iple sallanmak, ölümüne atlamak ve daha saymakla bitmeyecek aksiyon oyunda karşımıza çıkıyor. Tüm bunları basit parmak kaydırma hareketleriyle yapabiliyor olsak ta Croft’un her hareketinde ayrı bir heyecan yaşıyoruz.

Yavaş çekim destekli kamera açılarıyla süslenen oyunda Lara Croft ile birlikte kalıntıları ortaya çıkarabileceğimiz iki yeri ziyaret ediyoruz. Yolumuzu bulmakta zorlandığımız çöl ve garip yaratıklarla ölümcül tuzakların bulunduğu ormanın derinliklerinde koşuşturmaca içerisindeyiz.

Son derece hareketli ve dikkatli olmamız gereken oyunda yol boyunca karşımıza çıkan altınları toplayarak Lara Croft’u yeni silah ve ekipmanlarla donatabiliyoruz. Acımasız güzel karakterimiz her çeşit silahı rahatlıkla kullanabiliyor.

Temple Run’dan görsellik ve oynanabilirlik olarak çok yukarıda olan Lara Croft: Relic Run’ın Windows Phone’da da indirilebilir olması oldukça güzel. Bu yönden Square Enix’e ayrıca tebrikler!

YORUMLAR