Last Hope - Zombie Sniper 3D 1.0.3.0 (winphone)

Last Hope - Zombie Sniper 3D

Last Hope - Zombie Sniper 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Last Hope - Zombie Sniper 3D, keskin nişancı tüfeği, balta ve farklı silahlarla zombileri öldürdüğünüz bir Windows Phone oyunu.

Last Hope - Zombie Sniper 3D, adında da anlayacağınız üzere zombilere karşı tek başınıza mücadele vermeniz gereken aksiyon dolu bir Windows Phone oyunu. Ücretsiz olarak indirebilen ve cihazda fazla yer kaplamayan zombi öldürme oyununda gece – gündüz demeden kasabınıza saldıran zombileri etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz.

Windows Phone telefonunuzda Dead Trigger 2’den sonra oynayabileceğiniz en zevkli zombi vurma oyunu diyebileceğim Last Hope – Zombie Sniper 3D oyununda bazen çölün ortasında bazen de ormanın derinliklerinde kana aç zombileri durdurmaya çalışarak hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Tek amacınızın hayatta kalmak olduğu oyunda keskin nişancı tüfeğinin yanında balta gibi çok daha zevk veren silahlar kullanabiliyorsunuz.

Orta kalitede görseller sunan zombi oyununda üç farklı oyun modu var. Bunlar diğer zombi oyunlarında da karşımıza çıkan, bilindik seçenekler. Hayatta Kalma, Heyecanlı Görevler ve Hikaye olmak üzere üç seçeneğiniz var. Bunlardan oynarken en zevk aldığım Hayatta Kalma oldu. Farklı mekanlar görebildiğiniz ve farklı silahlar kullanabildiğiniz (silahınızı yükseltme imkanını da sahipsiniz.) diğer oyun modlarını tamamladıktan sonra bu modu deneme şansı yakalıyorsunuz.

Oyunun kontrol mekanizması ise oldukça basit, herkesin oynayabileceği düzeyde tutulmuş. Silahı yönlendirmek için sol parmağınızı kaydırıyor, hedef almak ve ateş etmek için sağ tarafta görünen butonları kullanıyorsunuz. İlk bölümde silahınızı nasıl kullanacağınız gösteriliyor ve zombi yerine farklı noktalara dizilmiş şişeleri vurmaya çalışıyorsunuz. Biraz ilerleyince keskin nişancı tüfeğinizin tadını zombilere tattırabiliyorsunuz. Bu noktada oyun zorlaşıyor ve gezintiye çıkmış zombilerin sayısı artıyor. Çok daha fazla zombiyi çok daha kısa sürede indirmeniz gerekiyor.

Tereddüt kabul etmeyen oyunda en beğendiğim nokta zombilerin kolay kolay ölmemesi oldu. Zombilerin doğrudan kafalarına nişan alırsanız tabii ki tek vuruşta ölüyorlar ancak rastgele nişan aldığınızda sadece canlarının bir bölümü eksiliyor ve birkaç atış yapmanız gerekiyor. Bu, çoğu zombi oyununda olmayan bir şey ve oldukça beğendim.

YORUMLAR