Lets Golf 2 1.3.0.0 (winphone)

Lets Golf 2

Lets Golf 2
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lets Golf 2, Windows Phone'lu akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu gerçekçi golf oyunudur.

Lets Golf 2, Windows Phone’lu akıllı ve tabletinizde oynayabileceğiniz bir golf oyunudur. Lets Golf serisinin yeni oyununda daha hızlı, daha renkli ve daha eğlenceli bir golf deneyimine hazır olun.

Mobil platformda en çok oynanan oyunlara imzasını atan Gameloft’un golf severler için hazırladığı Lets Go serisinin ikinci oyununda da golf maceramız kaldığı yerden devam ediyor. Her biri farklı özelliklere sahip 8 eğlenceli karakterle, birbirinden harika 6 golf sahasında turnuvalara katıldığımız oyunda kariyer, mücadele ve serbest atış adını taşıyan 3 farklı oyun modu bulunuyor. 3 boyutlu harik grafiklere sahip oyunu ister tek başınıza isterseniz online platformda oynayabiliyorsunuz. Farklı atış stillerine ve yeteneklere sahip golf oyunucularınızı giysi ve ekipmanlarla özelleştirmeniz de mümkün.

Gerek oyuncu gerekse de çevre görsellerinin son derece başarılı olduğu oyun gerçeğe oldukça yakın oynanışa sahip. En iyi atışı yaparak rakiplerinizi geride bırakmak için hava koşullarını hesaba katmalı ve ekranın sağ altında bulunan top simgesine dokunarak çıkan atış hız ve yüksekliğini çok iyi ayarlamalısınız.

Dünyanın dört bir yanındaki golf sahalarında en iyi golf oyuncuları ile karşılaşmak istiyorsanız Lets Golf serisinin yeni oyununu kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR