Life360 1.0.61.0 (winphone)

Life360

Life360
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Life360, çevrenize eklediğiniz kişilerin konumlarını takip edebileceğiniz, ihtiyaç halinde kolaylıkla iletişime geçebileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Life360 Family Locator (Aile Konum Belirleyicisi), çapraz platform destekli konum paylaşma uygulamasıdır. Ücretiz kullanılabilen uygulama aile bireylerinin birbiriyle kolayca iletişime geçmelerine imkan tanıyor.

En yeni GPS izleme teknolojisini kullanan Life360 çevrenize eklediğiniz (Bir aile ferdiniz veya bir arkadaşınız olabilir.) kişilerin konumunu takip etme imkanı tanıyan bir sosyal ağ uygulaması. Uygulamaya ailenizden birini, yakın ve uzak akrabalarınızı veya yakın arkadaşınızı ekleyerek onların gittikleri yerli takip edebilir, yardım istedikleri vakit onlara kolayca ulaşabilirsiniz. Çevrenize eklediğiniz kişilerin akıllı telefonları olmasa dahi Family Locator uygulaması onları izleme devam eder. Bir ebeveynseniz çocuğunuzun güvenli bir ortamda bulunup bulunmadığını da kontrol edebilirsiniz.

Çevrenizdeki kişilerin güvende olmalarına yardımcı olan Life360’ı kullanmaya başlamak için e-posta adresinizi girmeniz ve ücretsiz üyeliğinizi oluşturmanız gerekiyor. Kayıt işleminin ardından uygulamanın ana sayfasına ulaşıyorsunuz. Kendi konumunuzu ve çevrenizde eklediğiniz kişilerin konumlarını gizli harita üzerinden görebiliyorsunuz. Harita alanında bulunan “+” simgesine dokunarak çevrenize yeni bir kişi ekleyebiliyorsunuz. Çevrenizdeki tüm kişiler ana sayfada en üstte bulunan açılır listede gösteriliyor. Dilediğiniz kişiye dokunarak onun konumunu öğrenebiliyorsunuz.

Premium serviste 7/24 hazır danışman, anında yol yardımı, akıllı telefonu olmayanlara ulaşma, telefon koruması gibi ek seçenekler sunan Life360, çevrenizdeki kişilerle ücretsiz olarak konuşma izni de veriyor.